sample

"Rafy koralowe" i "Podwodny Raj Borneo" od czerwca w Water Planet TV!

Już 10 czerwca zapraszamy na rozpoczęcie emisji dwóch seriali przyrodniczo-dokumentalnych.

Rafy koralowe - subiektywna wizyta w wodach Morza Czerwonego, prowadząca szlakiem dużych i zupełnie małych raf koralowych, zarówno tych uczęszczanych, jak i tych, do których zapuszcza się tylko ekipa safari nurkowego podążająca tropem raf St. John’s. w ciągu siedmiu, błyskawicznie mijających dni.

Podwodny Raj Borneo - tajemnice wód i lasów tropikalnych Borneo. Eksplorując wody wokół północno-wschodniego Borneo, nie tylko staniemy oko w oko z rekinami, żółwiami, barrakudami czy płaczkami, ale także spotkamy Morskich Cyganów. Podczas fascynującej wyprawy odwiedzimy rezerwaty ginących gatunków: Sepilog – centrum rehabilitacji orangutanów oraz Labuk Bay – jedyne na świecie sanktuarium nosaczy.

Serdecznie zapraszamy!

sample

Wędkarskim szlakiem w kwietniu w Water Planet

Program "Wędkarskim szlakiem" to seria filmów, ukazująca oblicze prawdziwej pasji, niesamowite przygody z wędką w ręku oraz nowoczesne podejście do wędkarstwa. Członkowie teamu Crazy Fishermen odwiedzają najróżniejsze łowiska w kraju i za granicą w poszukiwaniu pięknych i walecznych ryb. Każda wyprawa jest wspaniałą przygodą, każdy hol jest emocjonujący, a każda złowiona ryba jest wspaniałą nagrodą za wytrwałość. "Wędkarskim szlakiem" - tego nie możesz przegapić!!! Piwerwsza emisja w niedziele 8 kwietnia o 22:20. Kolejne emisje w sobotę o 10:20, 16:10 oraz 20:20.

sample

Water Planet w Familijnym Max HD

Od 31 marca br. kanał Water Planet jest dostępny na platformie Cyfrowego Polsatu  w jednym z najpopularniejszych pakietów – Familijnym Max HD.

Kanał Water Planet dostępny na 198. pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

sample

ROCKSTAR OSTRODA WAKE CONTEST 2013

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Ostróda

Miejsce: Wyciąg i wakepark w Ostródzie na jeziorze Drwęckim

Termin: 12-13 czerwca 2013 r


W dniach 12-13 czerwca 2013 r odbędą się w Ostródzie międzynarodowe zawody w wakeboardzie pod nazwą Rockstar Wake Contest. Te wyjątkowe w swojej oprawie zawody odbędą się na najlepszym w Polsce wakeparku gwarantującym zawodnikom i widzom wiele emocji.

Wakeboard to stosunkowo nowa dyscyplina sportu polega na płynięciu na specjalnej desce w pozycji bocznej i wykonywaniu różnorodnych ewolucji odbijając się od powierzchni wody, a także przy użyciu różnorodnych przyrządów: skoczni, boxów i sliderów.


Zawodniczki i zawodnicy walczyć będą w konkurencjach wakeboard i wakeskate /deska bez wiązań/ w 3 kategoriach otwartych. Przewiduje się udział około 70 uczestników.


Rywalizacja na zawodach będzie przeprowadzona formule freestyle gdzie na około 500 metrowej  trasie będą mogli zaprezentować pełnię swoich umiejętności. Przejazd urozmaicą 2 skocznie-kickery oraz 4 inne elementy wakeparku w tym największy i najnowocześniejszy w Polsce 20 metrowy funbox. Sędziowie oceniać będą  trudność wykonywanych elementów, sposób ich wykonania, różnorodność ewolucji, styl jazdy i ogólne wrażenie z przejazdu.


Wakeboard jest niezwykle widowiskową i dynamicznie rozwijającą się dyscypliną sportu. W Polsce od kilku lat można oglądać osoby pływające na deskach za motorówkami i coraz częściej na wyciągach, których mamy w kraju już około 30. Od 2009 wakeboard jako nowa dyscyplina sportu został formalnie usankcjonowany i przy Polskim Związku Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego powstała Komisja Wakeboardu. W ubiegłym roku wakeboard został umieszczony na shortliście sportów, które mają szansę stać się nowymi sportami olimpijskimi.


Atrakcją tegorocznych zawodów będą pokazy latania na flyboardzie – odrzutowej desce, pokazy Mistrzów Świata w footbagu czyli tzw. Zośce oraz pierwsza w naszym kraju prezentacja surfingowej deski z napędem silnikowym – Jetsurf.

W piątkowy wieczór w pobliskim amfiteatrze zobaczyć będziemy mogli pokaz filmów wakeboardowych oraz odbyć nocne przejazdy na longboardzie na zamkniętej specjalnie do tego celu ulicy.PROGRAM ZAWODÓW


Piątek, 12.07.2013

15:00 – 18:00 Eliminacje we wszystkich kategoriach

20:00 Pokaz filmów wakeboardowych w amfiteatrze.

22:30 Longboard Night – uliczny jam na longboardach


Sobota, 13.07.2013

13:15 Oficjalne otwarcie Rockstar Wake Contest

13:30 Półfinały

16:00 Finały przeplatane pokazami Flyboard, Jetsurf i Footbaga

18:30 – Dekoracja zwycięzców i oficjalne zakończenie Mistrzostw Polski


Organizatorzy: Marek Łojek, Przemek Kuc


Sponsorzy główni:

Rockstar Energy Drink, Adidas, Miasto Ostróda, OCSIR Ostróda,


Sponsorzy wspierający:

Delightful Woman, Xquisit, Colorshake, Wakeup, Reckless


Partnerzy:

Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego, Youcanwake


sample

Ford Kite Cup 2013

Sezon kite'owy w pełni. Już niedługo na naszej antenie oraz w internecie udostępnimy wam relację z dotychczasowych zawodów, które odbyły się w Chałupach i w Rewie. 12 - 14 lipca udajemy się do Łeby, a sezon zamkniemy zawodami o Mistrzostwo Polski w Jastarni (15-18 sierpnia).

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Łeba 12 – 14* lipca (* z czego 14 - jest dniem rezerwowym)

Jastarnia 15 – 18* sierpnia (* z czego 18 - jest dniem rezerwowym)

1 2